Wyszukiwarka

Sonda
Czy korzystasz/korzystałeś z korepetycji?
TAK
NIEPoleć nas
E-mail docelowy:

Twój e-mail:

Twój podpis:


OGŁOSZENIA
Kategoria:
Wszystkie ogłoszenia
Dodający: jola
Data dodania: 2011-02-15 09:32:38
Telefon: 000000000
E-mail: fanbiznesu@wp.pl
Teraz jest czas dla kobiet
Chcesz zarabiać pracując w zaciszu własnego domu? Zapraszam do współpracy Panie po 30-tce zainteresowane dodatkowym lub stałym dochodem. Pracujesz w taki sposób jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia Napisz - fanbiznesu@wp.pl
Dodający: Liderzy FM
Data dodania: 2011-02-14 16:21:46
Telefon: 663911800
E-mail: biuro@fmperfumy.pl
ZARABIAJ Z FM
Szukasz możliwości zarabiania lub własnego biznesu bez wielkiego wkładu? Nie szukaj już, tylko przejrzyj naszą ofertę i dołącz do klubu FM Group. Firma daje wspaniałe możliwości zarabiania – nie zmarnuj tej szansy. Pokażemy Tobie jak zarabiać na własnych zakupach codziennego użytku, nauczymy Ciebie krok po kroku zarabiać w tej firmie. Zajrzyj koniecznie na naszą stronę, wypełnij formularz i czekaj na telefon od nas.www.fmperfumy.pl
Dodający: Prace magisterskie
Data dodania: 2011-02-14 15:48:01
Prace magisterskie Socjologia, pedagogika, psychol
Nie masz czasu i pomysłu na napisanie swojej pracy magisterskiej? Napisz do nas! - Pomożemy Ci szybko i profesjonalnie znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Gwarantujemy unikalność przygotowywanych opracowań, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Piszemy prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie Z wszystkich dziedzin! odwiedź naszą stronę: www.pracadyplomowa.com.pl kontakt@pracadyplomowa.com.pl Wszystkie dziedziny! Socjologia, turystyka, pedagogika, historia, politologia, literaturoznawstwo, sztuka, kulturoznawstwo, wiedza o UE, stosunki międzynarodowe, prawo, administracja, ekonomia, filozofia, humanistyka, logistyka, bankowość, finanse, ekonomia, politologia, zarządzanie, marketing, kosmetologia, ochrona środowiska i wiele wiele innych.
Dodający: Aga
Data dodania: 2011-02-13 17:40:26
Telefon: 512321644
E-mail: agnieszkab@oriflame-klub.pl
ORIFLAME
Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis! Praca dodatkowa. Dystrybucja kosmetyków – innowacyjny system pozyskiwania klientów. Nic nie tracisz – inwestujesz tylko swój czas i energię. Jak to działa? Sprawdź. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: XXXX – dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!
Dodający: Maria
Data dodania: 2011-02-11 16:33:48

E-mail: mariasz4@op.pl
Oriflame - praca dodatkowa
Siedzisz w domu?? Zostań konsultantką lub menagerem Oriflame! W domu też można zarobić całkiem przyzwoite pieniądze, a nawet zostać dyrektorem!!! Polecam darmowe poradniki www.agata.oriflame-klub.pl Uwaga! Przy rejestracji wpisz numer osoby polecającej : 0259 – dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis.
Dodający: Małgorzata Biały
Data dodania: 2011-02-09 21:20:47
Telefon: 606638894
E-mail: Malgorzata.Bialy@Oriflame.biz
Zostań konsultantką(em) O R I F L A M E!
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi,wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć,lubisz niezależność i nienormowany czas pracy,chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną,warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków: -zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, -kupuj kosmetyki dla siebie taniej, -17 katalogów w ciągu roku, -brak minimalnej kwoty zamówienia, -brak kar za nie złożenie zamówienia, -masz nielimitowany czas pracy i zarobki -zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości; nie ma obowiązku składania zamówień w każdym katalogu! -odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. -masz gwarancję satysfakcji - czyli możliwość zwrotu produktu,jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań. -dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY ORIFLAME. -zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy a w nim kosmetyki o wartości 280zł oraz próbki za 1zł. Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 80zł w nagrodę. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. http://www.oriflame.rfv.pl GG 9052425; malgorzata.bialy@oriflame.biz, tel.606638894 Twój kod promocyjny to: 334999! OFERTA DOTYCZY CAŁEGO KRAJU!
Dodający: Prace magisterskie
Data dodania: 2011-02-08 19:06:23
Prace magisterskie, licencjackie na poziomie
Nie masz czasu i pomysłu na napisanie swojej pracy magisterskiej? Napisz do nas! - Pomożemy Ci szybko i profesjonalnie znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Gwarantujemy unikalność przygotowywanych opracowań, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Piszemy prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie Z wszystkich dziedzin! kontakt@pracadyplomowa.com.pl Wszystkie dziedziny! Socjologia, turystyka, pedagogika, historia, politologia, literaturoznawstwo, sztuka, kulturoznawstwo, wiedza o UE, stosunki międzynarodowe, prawo, administracja, ekonomia, filozofia, humanistyka, logistyka, bankowość, finanse, ekonomia, politologia, zarządzanie, marketing, kosmetologia, ochrona środowiska i wiele wiele innych.
Dodający: jola
Data dodania: 2011-02-06 14:59:14
Telefon: 000000000
E-mail: jola-m9@wp.pl
Dodatkowa oferta współpracy
Oferujemy Ci możliwość zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. Proponujemy kilka form współpracy, sama zdecyduj, która najbardziej Ci odpowiada. Zapraszam kobiety po 30- tce pracujące i te, które siedzą w domu Kontakt jola-m9@wp.pl
Dodający: As Konsultacje
Data dodania: 2011-02-06 08:38:04
POMOC LICEALISTOM STUDENTOM - PROFESJONALNIE
Udzielamy kompleksowej POMOCY NAUKOWEJ LICEALISTOM, STUDENTOM.. na każdym poziomie i z każdej dziedziny - szybko i profesjonalnie! Pomożemy Ci w zebraniu materiałów, dostosowywaniu treści, bibliografii, metodologii, konspektu, oferujemy szeroki zakres usług. Decydując się na nas zyskujesz: - szybką i kompleksową pomoc - najwyższą jakość i rzetelność - profesjonalnie wykonaną usługę dostosowaną do Twoich potrzeb - stały kontakt i wgląd w realizację zlecenia - atrakcyjne ceny - zniżki przy stałej współpracy - bezpieczeństwo transakcji - troskę i zrozumienie - poradę doświadczonych specjalistów www.as-konsultacje.pl skype: as.konsultacje askonsultacje@gmail.com Masz problem? Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!
Dodający: Aga
Data dodania: 2011-02-04 19:38:49
ORIFLAME
Praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis!